Kurumsal

Değerlerimiz

Başarının ve size sunduğumuz yaratıcı çözümlerin arkasındaki en önemli unsurlar; uzmanlık süreklilik, tutarlılık, size özel çözümler ve siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görmemizdir. Bütün bu değerlerin size sunduğumuz hizmetin hiçbir aşamasında göz ardı edilmemesine dikkat ediyoruz.

Siz müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayarak, en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik. Bunun size verdiğimiz hizmetin kalitesini arttıracağını biliyoruz.

Amacımız siz müşterilerimizle ve sigorta şirketleriyle kısa süreli değil uzun süreli kalıcı iş ilişkileri kurmaktır ve bunları yaparken asla kısa sürede fiyat endeksli hizmet değildir.

Değerlerimiz, İSTANBUL SİGORTA ekibinin oluşturduğu ve sahip çıktığı değerlerdir ve bu değerler hiç kuşkusuz sizlerin de desteğiyle bizi gerek Türkiye’de gerekse yurt dışı piyasalarda başarılı kılan en önemli unsurlardır.
Çalışanlarımız

Çalışanlarımız şirketimizin kalbidir. Deneyimli ve profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kaliteye önem veren hizmet anlayışımız bizi diğer bağımsız brokerlere göre daha avantajlı kılmaktadır.